Po  období zkoušek a poslechových testů, počínajících  rokem 2005, Vám představujeme zakázkovou výrobu reproduktorových soustav, kombinujících v sobě luxusní přírodní materiály s highend komponenty firem Mundorf, Kimber, Kiwame, Bohlender & Graebener a mnoha dalších. O kvalitách těchto špičkových planárních měničů svědčí nejen řada pozitivních recenzí, ale i to , že jsou osazovány do reproduktorových soustav v cenách přes 100 000 euro. Soustavy, samozřejmě netvoří jen výčet  kompomentů od předních světových výrobců, ale především technické řešení posilující jejich vzájemnou synergii.

 

 

                                                                                                            

            

                            Kvalitní výběr součástek - zajišťuje přirozený, skoro přírodní hudební prožitek.

 

 

C

 

 

                                       

                                                         Celodipólová soustava Crystale

Vlastnosti soustav

  • Zvukově analytický projev bez cizího zabarvení v mnohém nahrazující živé koncertní vystoupení. Prostě a jednoduše - koncertní sál u Vás doma.
  • Maximální poměr cena - užitná hodnota, díky minimálním režijním nákladům a velkému fandovství při vývojové části každého projektu. Soustavy drží krok s několikanásobně dražšími zahraničními konkurenty.
  • Jedinečná možnost růstu soustav dle Vašich poslechových zkušeností a požadavků. A to buď přechodem na aktivní basovou verzi, upgrade komponentů výhybky či kabeláže.
  • V neposlední řadě všechny soustavy jsou vyráběny v České republice od prověřených dodavatelů. Např. u desek MDF pro svou trvale vysokou kvalitu vyhověl  Kronospan Jihlava.

Při jejich výrobě jsou pečlivě kontrolovány hodnoty jednotlivých komponentů. Po kompletaci každá soustava prochází sto hodinovým zahořovacím cyklem ukončeným následnou kontrolou.