Otázky a odpovědi

Proč se orientujete na dipólové ozvučnice , když převážná většina výrobců jde cestou klasických basreflexových skříní ?

Dipólové soustavy jsme upřednostnili na základě naší poslechové zkušenosti. Kde jsme hledali rovnováhu mezi přesným zobrazením zvukové scény a co nějvětším emocionálním prožitkem z živého vystoupení.

Myslíme si, že většina výrobců jde cestou klasických ozvučnic z důvodu dostatečného množství vývojového softwaru, který umožňuje velkou část návrhu odsimulovat a potom " pouze" dolaďovat na prototypu.

U dipólu je situace trochu jiná . Jakostního softwaru je pomálu a ten ještě nezahrnuje všechny veličiny, které vstupují do hry v reálném prostředí. Proto, po základním návrhu, přichází na řadu práce a zkoušky s modely, které jsou časově a finančně náročné. V případě úspěšné konstrukce budiž odměnou nevšední hudební zážitek v mnohém nahrazující živé výstoupení.

Porovnání dipólové a monopólové aplikace je zde, ale přece jenom nejlepší je vlastní poslechová zkušenost.

Je možné později doplnit reprobedny Trombone samostatným basovým zesilovačem ?

Ano tuto kombinaci je možno realizovat i později u Vás doma. Reproduktory je možné, po odborném zásahu doplnit o koncové monobloky z naší nabídky.

Jste schopní nastavit můj subwoofer ?

Dobrý den

Ano, Váš subwoofer jsme schopni nastavit, ale hodně záleží na tom jaké nastavení vůbec umožňuje. Ne každé zařízení má např. plynulé řízení fáze.

Dalším omezujícím faktorem může být omezená možnost umístnění ve vašem poslechovém prostoru. Pro upřesnění mně, prosím, kontaktujte na mailu.

Děkuji.

Provádíte i opravy reprobeden ?

Pokud máte na mysli opravu skříně, tak tu jsme schopni provést. Můžeme Vám také nabídnou upgrade vnitřního vybavení skříně. / výměna kabeláže, součástek ve výhybce/. Můžeme také snížit rezonanci korpusu. Samozřejmě těmito opatřeními se dostanete zvukově na jinou úroveň, vše je jen otázka financí.

Kolikrát je lepší, byť se strátou repro prodat a vybrat nové, které odpovídá Vašim preferencím.

Co se týká oprav samostatných měničů, tak ty neopravujeme. U našich zákazníků opravu provádíme výměnou za nový kus s měřením přímo u majitele.

Když tak mně kontaktujte na mailu.